Home | Kontakto   
Njoftime
Eurocol Service leshon websajtin e ri
11/12/06Firma EUROCOL-Service me pėrvojė qė nga viti 1991,  ėshtė njė nga firmat e para dhe mė tė suksesėshme nė importin, shpėrndarjen, instalimin dhe asistencėn e Moto-Gjeneratorėve, Stabilizatorėve tė Tensionit, UPS tė fuqishėm, Transformatorė Fuqie pa Vaj, panele e kuadro shpėrndarės elektrikė nė Shqipėri.

Pėrfaqėsuese e disa prej firmave mė tė njohura Italiane tė prodhimit tė kėtyre paisjeve tė certifikuara me Standartin e Qualitetit ISO9001, ajo jep garanci tė plota pėr prodhimet e ofruara prej saj.
WEBMAIL (C) Eurocol Service Shpk. 2006. All rights reserved. Built by Gorani.net .AL Domain